Aukce 47
> Položka 197
Neznámý autor
Přístavní městečko, 1929
olej, karton, rám, 26,5 × 34,5 cm, sign. nečitelně PD, vročeno 29
197
aukce 47
vyvolávací cena
7 000 Kč
€ 274
dosažená cena
11 000 Kč
Šimon František Tavík 1877–1942
New York – Public library, 1927
198
47
35 000 Kč / 1 371 €
vyvolávací cena:
38 000 Kč
dosažená cena:
Rue royale v dešti, 1925
199
47
13 000 Kč / 509 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
Mi-Carěme v Paříži, 1909
200
47
15 000 Kč / 588 €
vyvolávací cena:
Kostel St. Gervais v zimě, 1927
201
47
10 000 Kč / 392 €
vyvolávací cena:
Starý průplav v Amsterodamu, 1913
202
47
11 000 Kč / 431 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Les pottiers, Hrnčíři, 1905
203
47
10 000 Kč / 392 €
vyvolávací cena: