Kolář Jiří 1914–2002
Bez názvu, 1973
koláž, papír, pasparta, rám, sklo, 25,5 × 44,5 cm, sign. PD JK 73, na rubu věnování autora s podpisem
Provenience: Soukromá sbírka přítele Jiřího Koláře, získáno od autora.
5
aukce 48
vyvolávací cena
28 000 Kč
€ 1 100
dosažená cena
30 000 Kč