Janoušek Vladimír 1922–1986

Bez názvu, 1984

tuš, papír, rám, sklo, 39 × 41,5 cm, sign. PD V. J. 84, na rubu razítko Z pozůstalosti autora č. 232, potvrzeno sign. Věra Janoušková

Provenience: Dílo pochází z pozůstalosti autora.

15 aukce 48

vyvolávací cena 17 000 Kč € 668

pol. č.16
aukce: 48
12 000 Kč / 472 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.17
aukce: 48
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.18
aukce: 48
160 000 Kč / 6 287 €
vyvolávací cena:
260 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.19
aukce: 48
18 000 Kč / 707 €
vyvolávací cena:
pol. č.20
aukce: 48
120 000 Kč / 4 715 €
vyvolávací cena:
130 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.21
aukce: 48
120 000 Kč / 4 715 €
vyvolávací cena:
130 000 Kč
dosažená cena: