Aukce 48
> Položka 106
Trnka Jiří 1912–1969
Postava z Comedie dell'arte, 1944
akvarel, tužka, běloba, papír, pasparta, rám, sklo,18,5 × 14,5 cm, sign. UD tužkou Trnka 44
106
aukce 48
vyvolávací cena
26 000 Kč
€ 1 022
Velká divadelní svítidla – 2 ks
107
48
18 000 Kč / 707 €
vyvolávací cena:
108
48
18 000 Kč / 707 €
vyvolávací cena:
Zoubek Olbram 1926–2017
Duše 1, 1978
110
48
60 000 Kč / 2 358 €
vyvolávací cena:
240 000 Kč
dosažená cena:
Načeradský Jiří 1939–2014
Růžový sen, 2011
111
48
40 000 Kč / 1 572 €
vyvolávací cena:
Ouhel Ivan *1945
Červený brouk
112
48
8 000 Kč / 314 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
Ouhel Ivan *1945
Bez názvu, 2007
113
48
14 000 Kč / 550 €
vyvolávací cena: