Trnka Jiří 1912–1969

Postava z Comedie dell'arte, 1944

akvarel, tužka, běloba, papír, pasparta, rám, sklo,18,5 × 14,5 cm, sign. UD tužkou Trnka 44

106 aukce 48

vyvolávací cena 26 000 Kč € 1 022

pol. č.107
aukce: 48
18 000 Kč / 707 €
vyvolávací cena:
pol. č.108
aukce: 48
18 000 Kč / 707 €
vyvolávací cena:
pol. č.110
aukce: 48
60 000 Kč / 2 358 €
vyvolávací cena:
240 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.111
aukce: 48
40 000 Kč / 1 572 €
vyvolávací cena:
pol. č.112
aukce: 48
8 000 Kč / 314 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.113
aukce: 48
14 000 Kč / 550 €
vyvolávací cena: