Aukce 48
> Položka 113
Ouhel Ivan *1945
Bez názvu, 2007
olej, plátno, rám, 30,5 × 25,5 cm, sign. LD I. Ouhel 07
113
aukce 48
vyvolávací cena
14 000 Kč
€ 550
Lysáček Petr *1961
Bez názvu, 2016
114
48
16 000 Kč / 629 €
vyvolávací cena:
Soukup Vít 1971–2007
Rodeo, 1996
115
48
120 000 Kč / 4 715 €
vyvolávací cena:
140 000 Kč
dosažená cena:
Lustr Sputnik s broušenými květy
116
48
18 000 Kč / 707 €
vyvolávací cena:
Váza s tygřím motivem
117
48
6 000 Kč / 236 €
vyvolávací cena:
Kučerová Alena *1935
Vzlet, 1965
118
48
8 000 Kč / 314 €
vyvolávací cena:
13 000 Kč
dosažená cena:
Kučerová Alena *1935
Bez názvu, 1965
119
48
6 000 Kč / 236 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena: