Brož

pravděpodobně 1. čsl. punc, Čechy, počátek 20. let 20. stol., stříbro, ryzost 800/1000, ametyst, perleť, oválná brož se stylizovaným fl orálním dekorem odpovídá svým tvaroslovím pracím z fy Javůrek-Vrabec Praha pro Artěl, délka 5 cm

Lit.: srovnej: Artěl, Fronek, Artěl, Umění pro všední den 1908–1935, UPM Praha, Arbor Vitae, 2009, s. 247, 248.

153 aukce 48

vyvolávací cena 5 000 Kč € 196

dosažená cena 7 000 Kč

pol. č.154
aukce: 48
24 000 Kč / 943 €
vyvolávací cena:
pol. č.155
aukce: 48
15 000 Kč / 589 €
vyvolávací cena:
pol. č.156
aukce: 48
12 000 Kč / 472 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.157
aukce: 48
26 000 Kč / 1 022 €
vyvolávací cena:
pol. č.158
aukce: 48
19 000 Kč / 747 €
vyvolávací cena:
pol. č.159
aukce: 48
70 000 Kč / 2 750 €
vyvolávací cena:
70 000 Kč
dosažená cena: