Aukce 48
> Položka 194
Jiřincová Ludmila 1912–1994
Portrét Marie Buksové, 1965
olej, papír, rám, sklo, 61 × 35 cm, sign. PD L. Jiřincová 65
194
aukce 48
vyvolávací cena
40 000 Kč
€ 1 572
Bělocvětov Andrej 1923–1997
Hlava ženy z profilu
195
48
18 000 Kč / 707 €
vyvolávací cena:
Kotrba Márius 1959–2011
Bez názvu, 2006
196
48
25 000 Kč / 982 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena:
Ronek Jaroslav 1892–1962
Lokomotiva
197
48
10 000 Kč / 393 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
Holý Miroslav 1894–1974
Venkovské stavení, 1924
198
48
2 000 Kč / 79 €
vyvolávací cena:
2 000 Kč
dosažená cena:
Muž s kovadlinou
199
48
6 000 Kč / 236 €
vyvolávací cena:
Gross František 1909–1985
Továrna
200
48
48 000 Kč / 1 886 €
vyvolávací cena: