Uprka Joža 1861–1940
Bez názvu, 1929
akvarel, uhel, papír, pasparta, rám, sklo, 59 × 42,5 cm, sign. LD JU 29
Přiložen odborný znalecký posudek PhDr. Tomáše Vlčka, CSc. Posudek potvrzuje, že se jedná o dílo českého malíře Joži Uprky (1861–1940). Z posudku: O Uprkově autorství svědčí mistrovské provedení kresby jako bezprostředního záznamu sociokulturní reality a konkrétní osoby účastné na obřadu.
232
aukce 48
vyvolávací cena
20 000 Kč
€ 786
dosažená cena
20 000 Kč