Uprka Joža 1861–1940

Bez názvu, 1929

akvarel, uhel, papír, pasparta, rám, sklo, 59 × 42,5 cm, sign. LD JU 29

Přiložen odborný znalecký posudek PhDr. Tomáše Vlčka, CSc. Posudek potvrzuje, že se jedná o dílo českého malíře Joži Uprky (1861–1940). Z posudku: O Uprkově autorství svědčí mistrovské provedení kresby jako bezprostředního záznamu sociokulturní reality a konkrétní osoby účastné na obřadu.

232 aukce 48

vyvolávací cena 20 000 Kč € 786

dosažená cena 20 000 Kč

pol. č.233
aukce: 48
18 000 Kč / 707 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.234
aukce: 48
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.235
aukce: 48
180 000 Kč / 7 073 €
vyvolávací cena:

pol. č.237
aukce: 48
38 000 Kč / 1 493 €
vyvolávací cena:
pol. č.238
aukce: 48
38 000 Kč / 1 493 €
vyvolávací cena: