Aukce 48
> Položka 240
Emhardt Erna 1906–2009
Bez názvu, 1980
olej, papír, rám, sklo, 48,5 × 58,5 cm, sign. PD Emhardt 80
240
aukce 48
vyvolávací cena
6 000 Kč
€ 236
dosažená cena
8 500 Kč
Říha Rudolf, Rychtera, fa
Loutky – 6 ks
241
48
8 000 Kč / 314 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
Lada Josef 1887–1957
Rvačka, 1943
242
48
14 000 Kč / 550 €
vyvolávací cena:
Lada Josef 1887–1957
Velikonoce, 1938
243
48
16 000 Kč / 629 €
vyvolávací cena:
Lada Josef 1887–1957
Vánoce, 1938
244
48
22 000 Kč / 864 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Velké párové stropní lampy – 2 ks
245
48
30 000 Kč / 1 179 €
vyvolávací cena:
Graniton, fa
Ježíš
246
48
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena: