Lada Josef 1887–1957

Rvačka, 1943

barevný tisk, papír, rám, sklo, lehce poškozeno, 38 × 60 cm, sign. PN v tisku Jos. Lada 43

242 aukce 48

vyvolávací cena 14 000 Kč € 550

pol. č.243
aukce: 48
16 000 Kč / 629 €
vyvolávací cena:
pol. č.244
aukce: 48
22 000 Kč / 864 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.245
aukce: 48
30 000 Kč / 1 179 €
vyvolávací cena:

pol. č.246
aukce: 48
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
pol. č.247
aukce: 48
8 000 Kč / 314 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.248
aukce: 48
7 000 Kč / 275 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena: