Aukce 48
> Položka 243
Lada Josef 1887–1957
Velikonoce, 1938
barevný tisk, papír, poškozeno, 66,5 × 50,5 cm, sign. PD v tisku Jos. Lada 38
243
aukce 48
vyvolávací cena
16 000 Kč
€ 629
Lada Josef 1887–1957
Vánoce, 1938
244
48
22 000 Kč / 864 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Velké párové stropní lampy – 2 ks
245
48
30 000 Kč / 1 179 €
vyvolávací cena:
Graniton, fa
Ježíš
246
48
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
Mařák Julius Eduard 1832–1899
Bludička
247
48
8 000 Kč / 314 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
Obal na květník
248
48
7 000 Kč / 275 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
Odkladní stolek
249
48
9 000 Kč / 354 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena: