Panuška Jaroslav 1872–1958

tužka, papír, pasparta, rám, sklo, 17,5 × 21 cm, sign. LD J. P., na rubu koupeno u Radany Panuškové v Lipnici

Provenience: Ze soukromé sbírky.

54 aukce 49

vyvolávací cena 7 000 Kč € 274

dosažená cena 7 500 Kč

pol. č.55
aukce: 49
10 000 Kč / 392 €
vyvolávací cena:
pol. č.56
aukce: 49
16 000 Kč / 627 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.57
aukce: 49
20 000 Kč / 784 €
vyvolávací cena:

pol. č.58
aukce: 49
36 000 Kč / 1 411 €
vyvolávací cena:
pol. č.59
aukce: 49
6 000 Kč / 235 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.60
aukce: 49
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena: