Zoubek Olbram 1926–2017
Zvěstování, 1972
olovo, zlaceno, 25 × 24,5 cm, sign. na rubu O. Zoubek. Pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek. Provenience: Z významné brněnské sbírky přítele Olbrama Zoubka.
180
aukce 49
vyvolávací cena
26 000 Kč
€ 1 019
dosažená cena
46 000 Kč