Velké funkcionalistické svítidlo

Čechy, 20. léta 20. stol., dýhované a černě lakované dřevo, mléčné sklo, chromovaný obecný kov, strohý oválný tvar se dvěma vzpěrami nesoucími tenké desky skleněného stínidla, délka 161 cm

191 aukce 49

vyvolávací cena 20 000 Kč € 784

pol. č.192
aukce: 49
38 000 Kč / 1 489 €
vyvolávací cena:
38 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.193
aukce: 49
18 000 Kč / 705 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.194
aukce: 49
2 000 Kč / 78 €
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena:

pol. č.195
aukce: 49
18 000 Kč / 705 €
vyvolávací cena:
pol. č.196
aukce: 49
11 000 Kč / 431 €
vyvolávací cena:
pol. č.197
aukce: 49
6 500 Kč / 255 €
vyvolávací cena: