Mucha Alfons 1860–1939

Salome, 1897

litografie, papír, pasparta, rám, sklo, 33 × 23 cm, sign. LD v tisku Mucha, PD slepotiskové razítko

Příloha časopisu l´Estampe Moderne, červen 1897, F. Champenois.

241 aukce 49

vyvolávací cena 38 000 Kč € 1 489

pol. č.242
aukce: 49
7 000 Kč / 274 €
vyvolávací cena:
pol. č.243
aukce: 49
6 000 Kč / 235 €
vyvolávací cena:
pol. č.244
aukce: 49
45 000 Kč / 1 763 €
vyvolávací cena:

pol. č.245
aukce: 49
16 000 Kč / 627 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.246
aukce: 49
10 000 Kč / 392 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.247
aukce: 49
70 000 Kč / 2 743 €
vyvolávací cena:
70 000 Kč
dosažená cena: