Kybal Antonín Rudolf 1901–1971

Koberec

sign. Kybal, Čechy, 40. léta 20. století, návrh A. Kybal, vlněný koberec, 180 × 280 cm, poškozené třásně

270 aukce 49

vyvolávací cena 32 000 Kč € 1 254

dosažená cena 32 000 Kč

pol. č.271
aukce: 49
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
pol. č.272
aukce: 49
22 000 Kč / 862 €
vyvolávací cena:
pol. č.273
aukce: 49
130 000 Kč / 5 094 €
vyvolávací cena:

pol. č.274
aukce: 49
32 000 Kč / 1 254 €
vyvolávací cena:
pol. č.275
aukce: 49
36 000 Kč / 1 411 €
vyvolávací cena:
42 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.276
aukce: 49
6 000 Kč / 235 €
vyvolávací cena: