Dudák

nečitelná sign., Čechy, 1. třetina 20. stol., řezbované lakované dřevo, plastika dudáka v kroji, výška 29 cm, lepeno, chybí část dud

319 aukce 49

vyvolávací cena 2 000 Kč € 78

pol. č.320
aukce: 49
9 000 Kč / 353 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.321
aukce: 49
9 000 Kč / 353 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.322
aukce: 49
6 000 Kč / 235 €
vyvolávací cena:

pol. č.323
aukce: 49
13 000 Kč / 509 €
vyvolávací cena:
pol. č.324
aukce: 49
13 000 Kč / 509 €
vyvolávací cena:
pol. č.325
aukce: 49
13 000 Kč / 509 €
vyvolávací cena: