Aukce 50
> Položka 14
Houser Milan *1971
Bez názvu, 2010
lak, pigment, plátno, 60 × 40 cm, sign. na rubu M. Houser 2010
14
aukce 50
vyvolávací cena
22 000 Kč
€ 848
Kolář Jiří 1914–2002
Bez názvu – 4ks, 1975, 1976, 1978
15
50
32 000 Kč / 1 234 €
vyvolávací cena:
Kolář Jiří 1914–2002
Bez názvu, 1964
50
18 000 Kč / 694 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena:
Kolář Jiří 1914–2002
1 1/2 litru odvahy, 60. léta 20. stol.
18
50
55 000 Kč / 2 120 €
vyvolávací cena:
55 000 Kč
dosažená cena:
Zeměkoule – dóza na cigarety
19
50
5 000 Kč / 192 €
vyvolávací cena:
Lhoták Kamil 1912–1990
Továrna (Nádraží), 1946
50
12 000 Kč / 463 €
vyvolávací cena:
38 000 Kč
dosažená cena:
Lhoták Kamil 1912–1990
Dívka z profilu na ulici, 1950
21
50
6 000 Kč / 231 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena: