Aukce 50
> Položka 18
Kolář Jiří 1914–2002
1 1/2 litru odvahy, 60. léta 20. stol.
kolážovaný objekt, restaurováno, 34 × 34 × 28 cm, sign. zespodu JK
18
aukce 50
vyvolávací cena
55 000 Kč
€ 2 120
dosažená cena
55 000 Kč
Zeměkoule – dóza na cigarety
19
50
5 000 Kč / 192 €
vyvolávací cena:
Lhoták Kamil 1912–1990
Továrna (Nádraží), 1946
50
12 000 Kč / 463 €
vyvolávací cena:
38 000 Kč
dosažená cena:
Lhoták Kamil 1912–1990
Dívka z profilu na ulici, 1950
21
50
6 000 Kč / 231 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:
Lhoták Kamil 1912–1990
Automobil
22
50
9 000 Kč / 347 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:
Lhoták Kamil 1912–1990
Hvězdárna, 1953
23
50
14 000 Kč / 538 €
vyvolávací cena:
36 000 Kč
dosažená cena:
Hudeček František 1909–1990
Bez názvu, 1945
24
50
9 000 Kč / 347 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena: