Cihlář Michal *1960

Zátiší s pandou a žárovkou, 1996

linoryt, papír, 9/9, pasparta, rám, sklo, 34,5 × 41 cm, sign. PD tužkou Cihlář

Provenience: Obraz pochází ze sbírky Nadace pro současné umění Praha, která koncem 90. let 20. století zakládala svoji sbírku a zaměřila se na díla současných autorů. Nadaci se podařilo získat mimořádnou kolekci špičkových děl, jejichž ceny dnes dosahují mnohonásobku dřívějších cen. Prodej tohoto díla přispěje na rekonstrukci budovy v Praze sloužící jako výzkumné a výstavní centrum nadace.

103 aukce 50

vyvolávací cena 8 000 Kč € 308

pol. č.104
aukce: 50
2 500 Kč / 96 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.105
aukce: 50
4 000 Kč / 154 €
vyvolávací cena:
pol. č.106
aukce: 50
70 000 Kč / 2 699 €
vyvolávací cena:
160 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.107
aukce: 50
8 000 Kč / 308 €
vyvolávací cena:
pol. č.108
aukce: 50
2 500 Kč / 96 €
vyvolávací cena:
2 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.109
aukce: 50
22 000 Kč / 848 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena: