Anker Steinbaukasten, Friderich Ad. Richter, fa

Kamenná stavebnice Anker

Německo, Rudolfstadt, výroba Friderich Ad. Richter, od r. 1880, umělý kámen (písek, lněný olej, křída), kamenné kostky mají barvu pískovce, cihly a břidlice, dřevěná krabice s papírovými etiketami a plánkem uložení kostek (poškozena), rozměr krabice 27 × 4,5 × 19 cm, některé kameny poškozeny, nekompletní

125 aukce 50

vyvolávací cena 2 000 Kč € 77

dosažená cena 2 000 Kč

pol. č.126
aukce: 50
30 000 Kč / 1 157 €
vyvolávací cena:
36 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.127
aukce: 50
14 000 Kč / 540 €
vyvolávací cena:
pol. č.128
aukce: 50
15 000 Kč / 578 €
vyvolávací cena:

pol. č.129
aukce: 50
4 000 Kč / 154 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.130
aukce: 50
18 000 Kč / 694 €
vyvolávací cena:
pol. č.131
aukce: 50
36 000 Kč / 1 388 €
vyvolávací cena: