Wiener Werkstätte – okruh

Čínský hráč na mandolínu

Rakousko, 10./20. léta 20. stol., okruh Dagoberta Peche a Wiener Werkstätte, zlacené a bíle lakované dřevo, nástěnná plastika čínského hráče na mandolínu na zdobeném sokl s palmou, výška 43 cm, nekompletní

178 aukce 50

vyvolávací cena 38 000 Kč € 1 465

pol. č.179
aukce: 50
9 000 Kč / 347 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.180
aukce: 50
6 000 Kč / 231 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.181
aukce: 50
3 000 Kč / 116 €
vyvolávací cena:

pol. č.182
aukce: 50
2 000 Kč / 77 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.183
aukce: 50
3 500 Kč / 135 €
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.184
aukce: 50
10 000 Kč / 386 €
vyvolávací cena: