Aukce 50
> Položka 237
Scheiner Arthur 1883–1938
Kulihrášek
tuš, akvarel, papír, 29,5 × 39 cm, sign. 4× PD Art. Scheiner, 1× PD Scheiner
237
aukce 50
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 193
dosažená cena
12 000 Kč
Miler Zdeněk 1921–2011
Krteček
238
50
15 000 Kč / 578 €
vyvolávací cena: