Scheiner Arthur 1883–1938

Kulihrášek

tuš, akvarel, papír, 29,5 × 39 cm, sign. 4× PD Art. Scheiner, 1× PD Scheiner

237 aukce 50

vyvolávací cena 5 000 Kč € 193

dosažená cena 12 000 Kč

pol. č.238
aukce: 50
15 000 Kč / 578 €
vyvolávací cena: