Aukce 63
> Položka 111
Secesní zrcadlo
střední Evropa, dýhované dřevo mořené, původní fazetované zrcadlo, keramické kachle s secesním florálním motivem, výška 76 cm, restaurováno
111
aukce 63
vyvolávací cena
12 000 Kč
€ 508
Bernard Bloch, fa
Velký květník Kaštan
112
63
3 000 Kč / 127 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Wagner Otto (1841–1918), Jacob & Josef Kohn, fa
Židle No. 719 – 2 ks
113
63
6 000 Kč / 254 €
vyvolávací cena:
7 500 Kč
dosažená cena:
Porš Gustav 1888–1955
114
63
32 000 Kč / 1 354 €
vyvolávací cena:
44 000 Kč
dosažená cena:
Slabý František 1863–1919
Dívka v zahradě, kolem r.1900
115
63
26 000 Kč / 1 100 €
vyvolávací cena:
150 000 Kč
dosažená cena:
Coudray Georges Charles 1862–1944
Váza s tvářemi
116
63
18 000 Kč / 762 €
vyvolávací cena:
Švabinský Max 1873–1962
Ranní lov, 1911
117
63
7 000 Kč / 296 €
vyvolávací cena:
13 000 Kč
dosažená cena: