Aukce 63
> Položka 207
Pároví barokní andělíčci – 2 ks
střední Evropa, 1. polovina 18. stol., dřevo, původní polychromie v dobrém stavu, 2 ks zlaceno, délka 39 a 36 cm
Plastiky jsou určeny pro soukromou zbožnost. dohromady
207
aukce 63
vyvolávací cena
22 000 Kč
€ 931
Anderle Jiří *1936
Vanitas VIII., 1990
1
64
34 000 Kč / 1 430 €
vyvolávací cena:
65 000 Kč
dosažená cena:
Anderle Jiří *1936
Papoušek pro štěstí a dívka, 2005
2
64
24 000 Kč / 1 010 €
vyvolávací cena:
75 000 Kč
dosažená cena:
Anderle Jiří *1936
Simonetta, 1973
3
64
22 000 Kč / 926 €
vyvolávací cena:
42 000 Kč
dosažená cena:
Anderle Jiří *1936
Krásná Florenťanka a groteska
4
64
20 000 Kč / 842 €
vyvolávací cena:
46 000 Kč
dosažená cena:
Novák Ladislav 1925–1999
5
64
9 000 Kč / 379 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
Novák Ladislav 1925–1999
6
64
9 000 Kč / 379 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena: