Balcar Jiří 1929–1968
Dekret, 1961
kombinovaná technika, papír, pasparta,
rám, sklo, 44 × 32 cm, sign. PD Balcar, na
rubu Potvrzuji, že tato kresba je dílem
mého otce Jiřího Balcara. Martin Balcar,
na rubu pozůstalostní razítko.
Provenience: z pozůstalosti autora.
102
aukce 64
vyvolávací cena
7 000 Kč
€ 295
dosažená cena
9 500 Kč