Wiener Werkstätte – okruh
Loutnista
Rakousko, 10./20. léta 20. stol., okruh
Dagoberta Peche a Wiener Werkstätte,
zlacené a bíle lakované dřevo,
nástěnná plastika čínského hráče na
zdobeném soklu s palmou, výška 43 cm,
nekompletní
123
aukce 64
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 210
dosažená cena
5 000 Kč