Kristus, 1. pol 18. stol.

olej, dřevěná deska, rám, 23,5 × 17,5 cm
Jde o velmi zdařilou barokní malbu z 1. pol. 18 století. Zpracování detailů a skvělá anatomie i samotná práce olejomalby na dřevěné desce může práci posunout blíže k roku 1700 s renesanční zkušeností. Z vyjádření restaurátora Libora Jaroše.

154 aukce 65

vyvolávací cena 18 000 Kč € 737

dosažená cena 26 000 Kč

pol. č.155
aukce: 65
12 000 Kč / 492 €
vyvolávací cena:
pol. č.156
aukce: 65
12 000 Kč / 492 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.157
aukce: 65
80 000 Kč / 3 279 €
vyvolávací cena: