Kristus, 1. pol 18. stol.
olej, dřevěná deska, rám, 23,5 × 17,5 cm
Jde o velmi zdařilou barokní malbu z 1. pol. 18 století. Zpracování detailů
a skvělá anatomie i samotná práce olejomalby na dřevěné desce může
práci posunout blíže k roku 1700 s renesanční zkušeností.
Z vyjádření restaurátora Libora Jaroše.
154
aukce 65
vyvolávací cena
18 000 Kč
€ 737
dosažená cena
26 000 Kč