Kristus Spasitel, 17. stol.

olej, kovová deska, 16,5 × 13 cm

155 aukce 65

vyvolávací cena 12 000 Kč € 492

pol. č.156
aukce: 65
12 000 Kč / 492 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.157
aukce: 65
80 000 Kč / 3 279 €
vyvolávací cena: