Aukce 65
> Položka 155
Kristus Spasitel, 17. stol.
olej, kovová deska, 16,5 × 13 cm
155
aukce 65
vyvolávací cena
12 000 Kč
€ 492
Pieta
156
65
12 000 Kč / 492 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
Lepié Ferdinand 1824–1883
Pohled na Pražský hrad
157
65
80 000 Kč / 3 279 €
vyvolávací cena: