Kolíbal Stanislav *1925
Z cyklu Bílé kresby, 1968–76
litografie, 3/33, papír, 47 × 33 cm, pasparta, rám, sklo, sign. tužkou
UD Kolíbal, UD 3/33
Z alba Bílé kresby s dvanácti litografiemi Stanislava Kolíbala
vydal v roce 2011 Jiří Lammel společně s White Gallery v Osíku
u Litomyšle. Náklad 33 výtisků číslovaných a signovaných autorem
a 17 tisků autorských.
6
aukce 67
vyvolávací cena
24 000 Kč
€ 970