Aukce 67
> Položka 19
Lhoták Kamil 1912–1990
Freres Lissac, 1948
litografie, papír, 22,5 × 30,7 cm, pasparta, rám, sklo, sign. tužkou PD Kamil Lhoták 48
19
aukce 67
vyvolávací cena
18 000 Kč
€ 728
dosažená cena
18 000 Kč
Kolář Jiří 1914–2002
Motýli, 1970
36 000 Kč / 1 456 €
vyvolávací cena:
Kolář Jiří 1914–2003
Motýli, 1970
21
36 000 Kč / 1 456 €
vyvolávací cena:
Rybák Jaromír *1952
Vír plasmy, 2008
22
120 000 Kč / 4 852 €
vyvolávací cena:
Kubín Otakar 1883–1969
Sedící akt, 1933
23
7 000 Kč / 283 €
vyvolávací cena:
Kubín Otakar 1883–1969
Ležící akt s kyticí, 1931
24
9 000 Kč / 364 €
vyvolávací cena:
Hudeček František 1909–1990
Park, 1932
25
8 000 Kč / 323 €
vyvolávací cena: