Koberec

Československo, 40. léta 20. stol., tkaný vlněný smyčkový koberec, rozměr 350 × 245 cm, drobná poškození úměrná věku

41 aukce 67

vyvolávací cena 12 000 Kč € 485

dosažená cena 12 000 Kč

pol. č.42
aukce: 67
450 000 Kč / 18 200 €
vyvolávací cena:
1 050 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.43
aukce: 67
18 000 Kč / 728 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.44
aukce: 67
20 000 Kč / 809 €
vyvolávací cena:

pol. č.45
aukce: 67
15 000 Kč / 607 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.46
aukce: 67
36 000 Kč / 1 456 €
vyvolávací cena:
38 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.47
aukce: 67
12 000 Kč / 485 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena: