Aukce 67
> Položka 56
Reynek Bohuslav 1892–1971
Věšení prádla, 1955
suchá jehla, monotyp, papír, 12 × 10 cm, pasparta, rám, sklo, sign. tužkou PD Reynek, nedatováno (1955)
56
aukce 67
vyvolávací cena
38 000 Kč
€ 1 536
dosažená cena
60 000 Kč
Špaňhel Jakub *1976
Kytka, 2008
57
80 000 Kč / 3 235 €
vyvolávací cena:
90 000 Kč
dosažená cena:
Wasserbauer Jaroslav *1962
Skála – Objekt
58
85 000 Kč / 3 437 €
vyvolávací cena:
Demartini Hugo 1931–2010
Multiple I, 1968
59
120 000 Kč / 4 852 €
vyvolávací cena:
140 000 Kč
dosažená cena:
Novotný Jan nejml. *1986
Merkur, 2009
60
17 000 Kč / 687 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
Demartini Hugo 1931–2010
Kruhová struktura, 1971
61
28 000 Kč / 1 132 €
vyvolávací cena:
36 000 Kč
dosažená cena:
Petrbok Jiří *1962
Dvě studie k obrazům, 2000
62
5 000 Kč / 202 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena: