Bratři Podbirové, fa
Vázy – 3 ks
Čechy, 2. čtvrtina 20. stol., fa Bratři
Podbirové, čiré sklo, celoplošný zlacený
dekor sítě, 3 ks, max. výška 26 cm, 1 min.
oťuk zevnitř hrdla malé vázy
dohromady
70
aukce 67
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 323
dosažená cena
8 000 Kč