Aukce 67
> Položka 117
Motorka
Čechy, konec 50. let 20. stol., keramika, černě glazováno, restaurováno, výška 17 cm
117
aukce 67
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 202
dosažená cena
5 000 Kč
Gutfreund Otto 1889–1927
Moderní život: Kavárna I, II, Krám – 3 ks
118
65 000 Kč / 2 628 €
vyvolávací cena:
Schneider Otty 1875–1946
Kytice
119
10 000 Kč / 404 €
vyvolávací cena:
Šetelík Jaroslav 1881–1955
Zámecké schody
120
30 000 Kč / 1 213 €
vyvolávací cena:
Velík Josef 1891-1966,
Wilhelm Habel, fa Mísa
121
36 000 Kč / 1 456 €
vyvolávací cena:
Zachary Vantyn
Bulvár Rue de Michel v Paříži, 20. stol.
122
10 000 Kč / 404 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
Johann Loetz Witwe, fa
Žardiniéra No. III-281
123
15 000 Kč / 607 €
vyvolávací cena: