Aukce 67
> Položka 120
Šetelík Jaroslav 1881–1955
Zámecké schody
olej, plátno, 60 × 63,3 cm, rám, sign. PD jaroslav šetelík
120
aukce 67
vyvolávací cena
30 000 Kč
€ 1 213
Velík Josef 1891-1966,
Wilhelm Habel, fa Mísa
121
36 000 Kč / 1 456 €
vyvolávací cena:
Zachary Vantyn
Bulvár Rue de Michel v Paříži, 20. stol.
122
10 000 Kč / 404 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
Johann Loetz Witwe, fa
Žardiniéra No. III-281
123
15 000 Kč / 607 €
vyvolávací cena:
Horejc Jaroslav 1886–1983
Orfeus, 1916
124
85 000 Kč / 3 437 €
vyvolávací cena:
85 000 Kč
dosažená cena:
Preissig Vojtěch 1873–1944
Hradčany na jaře, 1916
125
38 000 Kč / 1 537 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:
Váza s pávem
126
3 000 Kč / 121 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena: