Aukce 67
> Položka 155
Mucha Alfons 1860–1939
Kosatec, z cyklu Květiny, Les Fleurs, 1898
barevná litografie, papír, 102 × 42 cm, rám, sklo, sign. PD v tisku Mucha
155
aukce 67
vyvolávací cena
80 000 Kč
€ 3 235
Ludvík Moser a synové, fa, Mayers Neffe, fa
Nástolec
156
10 000 Kč / 404 €
vyvolávací cena:
13 000 Kč
dosažená cena:
Hoffmann Josef 1870–1956, Johann Loetz Witwe, fa
Váza No. II-8126
157
50 000 Kč / 2 022 €
vyvolávací cena:
80 000 Kč
dosažená cena:
Bentum Filip Kristián 1690–1757
Portrét šlechtice
158
50 000 Kč / 2 022 €
vyvolávací cena:
Skutecký Dominik 1849–1921
Dáma s kozešinou
159
60 000 Kč / 2 426 €
vyvolávací cena:
Brožík Václav 1851–1901
Podobizna Jeana de Montfort, kopie podle Antony van Dycka (1879)
160
80 000 Kč / 3 235 €
vyvolávací cena:
390 000 Kč
dosažená cena:
Sloup
161
5 000 Kč / 202 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena: