Olivová Marie (1963)

Skleněná plastika "Brána naděje", návrh r. 2010

Železný Brod, autorská práce, unikát, značeno a datováno "M. Olivová 2010", tavené a broušené sklo, 40 x 39 x 8 cm, Absolventka SUPŠS v Železném Brodě 1978 - 1982. Z ateliéru autorky.

113 aukce 29

vyvolávací cena 55 000 Kč € 2 149

pol. č.1
aukce: 29
12 000 Kč / 469 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.2
aukce: 29
35 000 Kč / 1 367 €
vyvolávací cena:
35 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.3
aukce: 29
6 000 Kč / 234 €
vyvolávací cena:

pol. č.4
aukce: 29
15 000 Kč / 589 €
vyvolávací cena:
pol. č.5
aukce: 29
95 000 Kč / 3 712 €
vyvolávací cena:
pol. č.6
aukce: 29
75 000 Kč / 2 930 €
vyvolávací cena:
90 000 Kč
dosažená cena: