Olivová Marie (1963)
Skleněná plastika "Brána naděje", návrh r. 2010
Železný Brod, autorská práce, unikát, značeno a datováno "M. Olivová 2010", tavené a broušené sklo, 40 x 39 x 8 cm, Absolventka SUPŠS v Železném Brodě 1978 - 1982. Z ateliéru autorky.
113
aukce 29
vyvolávací cena
55 000 Kč
€ 2 149