Aukce 45 21. 5. 2017

AUKCE

PALÁC ŽOFÍN
SLOVANSKÝ OSTROV 226, 110 00 PRAHA 1
NEDĚLE 21. 5. 2017 od 13.30 hodin

 

 


INFORMACE

Ing. arch. Irena Velková +420 608 958 322
aukce@sypka.cz

 

 



› PODAT LIMIT
› TELEFONNÍ DRAŽBA

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVY

BRNO
Aukční dům Sýpka
Údolní 70, Brno
8. - 11. 5. 2017 › 9 - 17 hod.
12. 5. 2017 › 9 - 15 hod.

PRAHA
Galerie U Betlémské kaple
Betlémské náměstí 8, Praha 1
13. 5. 2017 › 15 - 18 hod.
14 - 19. 5. 2017 › 10 - 18 hod.
20. 5. 2017 › 10 - 15 hod.


PRAHA (v den konání aukce)
Palác Žofín
Slovanský ostrov, 110 00 Praha 1
21. 5. 2017 › 12:30 - 13:30 hod.




› VÝSLEDKOVÁ LISTINA
› STÁHNOUT KATALOG V PDF
› KOUPIT KATALOG

 

A
Ai Wei-wei (*1957) - 34
Artěl, družstvo - 132, 133
Anýž, fa - 184
arch. Boček Antonín, Družstevní práce Krásná jizba - 197
Atlas, fa - 249

B
Balcar Jiří (1929–1968) - 26
Bolf Josef (*1971) - 17
Boštík Václav (1913–2005) - 12
Bartusz Juraj (*1933) - 43
Bourdelle Emile Antoine (1861–1929) - 72
Brož Josef (1904–1980) - 115
Beneš Ladislav (1883–1956) - 129
Bernard Bloch, fa - 135
Baumgartner-Stoiloff Adolf (1850–1924) - 169
Bechyně, fa - 173, 193
Breuer Marcel, Gebrüder Thonet AG, Frankenberg on Eder, fa - 185
Brunner Vratislav Hugo (1886–1928), Artěl - 221

D
Demartini Hugo (1931–2010) - 1
Dědina Jan (1870–1955) - 144
Družstevní Práce, Krásná jizba - 200

E
Eliáš Bohumil (1937–2005), Eliáš Bohumil jr. (*1980) - 80
Eckert Otto (1910–1995) - 196

F
Fára Libor (1925–1988) - 29
Fuka Vladimír (1926–1977) - 87
Filla Emil (1882–1953) - 91
Fila Rudolf (1932–2015) - 109
Funke Jaromír (1896–1945) - 179
Feikl Stanislav (1883-1933) - 206
Frolka Antoš (1877–1935) - 240

G
Gross František (1909–1985) - 15
Goldscheider, Lorenzl Josef (1892–1950) - 212
Gurschner Gustav (1873–1970) - 216
Graniton, fa - 235
Gotschke Walter (1912 – 2000) - 245

H
Hampl Jiří (1929–2016) - 39, 42
Houser Milan (*1971) - 27, 20
Hudeček František (1909–1990) - 111, 125
Hoffmeister Adolf (1902–1973) - 123, 124
Hudeček Antonín (1872–1941) - 126, 128, 161, 163
Harrach, fa, Nový Svět - 145
Harrach, fa, sklárna Nový Svět - 146
Hůrka Otakar (1889–1966) - 160
Holan Karel (1893–1953) - 164
Havránek Bedřich (1822–1899) - 167
Hák Miroslav (1911–1978) - 181
Hoffmann Josef Maria (1870–1956), Lobmeyr, fa - 219

J
Jetelová Magdaléna (*1946) - 38, 36, 37
Janoušek Vladimír (1922–1986) - 10
Jasanský Lukáš (*1965), Polák Martin (*1966) - 53, 54
Justitz Alfred (1879–1934) - 121
Jambor Josef (1887–1964) - 165
Jansa Václav (1859–1913) - 207
Jelínek Josef, Válek Jan - 225
Ježek Jaroslav (1906–1942) - 229
J. T. Kalmar, Kalmar Franken KG, fa - 232
Johánek T. - 251

K
Kučerová Alena (*1935) - 32
Kotzmannová Alena (*1974) - 33
Kokolia Vladimír (*1956) - 40, 19
Kovanda Jiří (*1953) - 23, 21, 14
Kintera Krištof (*1973) - 22, 62
Kolář Jiří (1914–2002) - 9
Kolíbal Stanislav (*1925) - 3, 2
Kvíčala Petr (*1960) - 78
Kotík Pravoslav (1889–1970) - 102, 106
Kotík Jan (1916–2002) - 107
Kovařík Slavoj (1923–2003) - 108
Kopecký Bohdan (*1928) - 110
Komárek Vladimír (1928–2002) - 112
Kremlička Rudolf (1886–1932) - 120
Kotěra Jan (1871–1923) - 140
Kozák Václav (1889–1969) - 148
Kienzle, fa - 189
Kvěchová-Fischerová Marie (1892–1984) - 238

L
Luckeneder Christoph (*1950) - 64
LOETZ (LÖTZ) JOHANN WITWE, fa - 68, 69, 70, 71, 155
Liesler Josef (1912–2005) - 93
Lolek Stanislav (1873–1936) - 127
Loetz Johann Witwe, Klášterský Mlýn - 136, 137
Liebermann Ferdinand, Rosenthal, fa - 152, 153
Líbal František (1896–1974) - 156
Lorenz Anton / H. und W. Luckhardt - 190
Lustry Kamenický Šenov - 227
Lustry Kamenický Šenov, n. p. - 231

M
Merta Jan (*1952) - 28, 13, 77
Mainer Martin (*1959) - 31
Medek Tomáš (*1969) - 18
Matal Bohumír (1922–1988) - 6, 4, 5, 103, 105
Malich Karel (*1924) - 63
Müller Otto, Sistrah Licht GmbH, fa - 114
Mach Václav Hynek (1882–1958) - 150
Mařánek J. - 166
Marold Luděk (1865–1898) - 168
Metelák Alois (1897–1980), Družstevní práce Krásná jizba - 180

N
Novák Ladislav (1925–1999) - 11, 8
Nejedlý Otakar (1883–1957) - 67, 159
Načeradský Jiří (1939–2014) - 82, 85, 86, 95
Novák Vladimír (*1947) - 83

O
Ouhel Ivan (*1945) - 100
Ovčáček Eduard (*1933) - 104
Oliva Viktor (1861–1928) - 170, 174

P
Pištěk Jan (*1961) - 30
Prag-Rudniker Korbwaren-Fabrication, fa - 7
Panton Verner (1926–1998) - 59
Plíšková Naděžda (1934–1999) - 84
Paderlík Arnošt (1919–1999) - 96, 99
Piršč Daniel (*1966), Lasvit - 117

R
Ranný Michal (1946–1981) - 41, 118
Reichmann Vilém (1908–1991) - 56
Rothmayer Otto (1892–1966) - 134
Růžička Antonín (1887–1951) - 211
Rotrekl Theodor (1923–2004) - 248

S
Sýkora Zdeněk (1920–2011) - 57, 58
Souček Karel (1915–1982) - 90
Střížek Antonín (*1959) - 113
Souček Svatopluk (1902–1986) - 130
Schlosser Robert (1880–1943) - 131
Schadt Karel (1888–1955) připsáno - 147
Slavíček Jan (1900–1970) - 149
Schweiger Hanuš (1854–1912) - 154
Sigmund Karel Jan (1897–1959) - 162
Sutnar Ladislav (1897–1976) - 183
Sandrik - 187
Sutnar Ladislav (1897–1976), Družstevní práce Krásná jizba - 194
Suchomel Bohumír, Karel Blank, fa - 220
Süsser František (1890–1956) - 244
Sodomka Josef, fa - 247

T
Tichý Miroslav (1926–2011) - 44, 45, 46
Typlt Lubomír (*1975) - 81
Tatra nábytkáreň Martin, fa - 101
Thonet, fa - 218
Tofa, fa - 222

U
Urbásek Miloš (1932–1988) - 55
Ullman Josef (1870–1922) - 75
Uprka Joža (1861–1940) - 239

V
Vosecký Ivan (*1963) - 76
Vobecký František (1902–1991) - 97
Váchal Josef (1884–1969) - 171, 176
V. J. Rott, železářství v Praze, fa - 188
Vaněk Jan (1891–1962) - 198, 199
Volikov Vadim Petrovich (1927–1989) - 243

W
Wagenfeld Wilhelm (1900–1990) - 52, 182

Z
Zykmund Václav (1914–1984) - 48, 49, 50
Zamazal Veris Jaroslav (1900–1983) - 88, 122
Zrzavý Jan (1890–1977) - 119


TOPlist