Aukce 29
> Položka 9
Kokolia Vladimír (*1956)
Záclona, 1992
olej, plátno, 100 x100 cm, sign. na rubu Záclona Kokolia 1992
9
aukce 29
vyvolávací cena
140 000 Kč
€ 4 470
Janoušková Věra (1922-2010)
Postava v okně, 1986
10
29
9 000 Kč / 352 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:
Stratil Václav (*1950)
Pletení
11
29
24 000 Kč / 938 €
vyvolávací cena:
Mainer Martin (*1959)
Bez názvu, 1993
29
35 000 Kč / 1 367 €
vyvolávací cena:
Veselý Petr (*1953)
Klenba, ozvěna, 1988-1990
13
29
45 000 Kč / 1 758 €
vyvolávací cena:
Sýkora Zdeněk (1920-2011)
Hluk a vřava, 1991/2005
14
29
50 000 Kč / 1 954 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:
Chatrný Ivan (1928 - 1983)
Segmentované ovály II
15
29
3 000 Kč / 117 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena: