Aukce 29
> Položka 13
Veselý Petr (*1953)
Klenba, ozvěna, 1988-1990
olej, plátno, autorská lišta, 85 x 66 cm, sign. PD PETR VESELÝ
13
aukce 29
vyvolávací cena
45 000 Kč
€ 1 758
Sýkora Zdeněk (1920-2011)
Hluk a vřava, 1991/2005
14
29
50 000 Kč / 1 954 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:
Chatrný Ivan (1928 - 1983)
Segmentované ovály II
15
29
3 000 Kč / 117 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
Chatrný Ivan (1928 - 1983)
Segmentované ovály
16
29
5 000 Kč / 195 €
vyvolávací cena:
John Jiří (1923 - 1972)
Krajina, 1968
29
15 000 Kč / 586 €
vyvolávací cena:
Hliněnský Robert (1908-1979)
Bez názvu, 1975
18
29
12 000 Kč / 469 €
vyvolávací cena:
Gabriel Michal (1960)
Bez názvu (Kompozice, Labyrint), 1988 - 2 ks
19
29
6 000 Kč / 234 €
vyvolávací cena: