olej, karton, rám, 30 x 50 cm,sign. PD pod rámem, na rubu Z umělecké pozůstalosti po akad. Malíři Janu Vojnovi Studoval Umělecko-průmyslovou školu Rakouského Muzea pro umění a průmysl ve Vídni, vlivy Ženíška a vídeňského Makarta.