Aukce 29
> Položka 134
Mařatka Josef (1874-1937)
Hlava chlapce, 1932
mramor, lehce poškozeno, výška 32 cm, sign. tužkou na rubu 1932 J. Mařatka, rytá zn. pes
134
aukce 29
vyvolávací cena
35 000 Kč
€ 1 372
Nechleba Vratislav (1885-1965)
Žena s knihou, 1915
135
29
35 000 Kč / 1 367 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena:
Skála Karel (1908-2001)
Studie k obrazu U krbu, 1930
136
29
5 000 Kč / 195 €
vyvolávací cena:
Filla Emil (1882-1953)
Zátiší s kytarou, notami a mísou ovoce
137
29
10 500 Kč / 410 €
vyvolávací cena:
12 500 Kč
dosažená cena:
Filla Emil (1882-1953)
Zátiší s mandolínou
138
29
9 500 Kč / 371 €
vyvolávací cena:
11 500 Kč
dosažená cena:
Kupka František (1871-1957)
Cercle orangé, 1950
139
29
24 000 Kč / 938 €
vyvolávací cena:
34 000 Kč
dosažená cena:
Kupka František (1871-1957)
Plakát, 1964
140
29
6 000 Kč / 234 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena: