Aukce 30
> Položka 210
Toaleta
Střední Evropa, 19. stol., dýhované, mořené a lakované dřevo, mosaz, obecný kov, pákový splachovací mechanizmus, nádrž na vodu rozměr 52 x 45 x 52 cm
210
aukce 30
vyvolávací cena
3 000 Kč
€ 120
Barlach Ernst (1870-1938)
Žebrák
211
11 500 Kč / 459 €
vyvolávací cena:
Secesní likérová souprava
212
1 000 Kč / 40 €
vyvolávací cena:
Barlach Ernst (1870-1938)
Sedící dívka
213
11 500 Kč / 459 €
vyvolávací cena:
Stolek pro stolní hry
214
9 500 Kč / 379 €
vyvolávací cena:
9 500 Kč
dosažená cena:
Stropní funkcionalistické svítidlo
215
5 500 Kč / 220 €
vyvolávací cena:
Josef Hoffmann, J & J Kohn
Taburet Fledermaus No. 728/S
216
11 000 Kč / 439 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena: