Kubistická konvice
zn. Slavkov , Czechoslovakia, Československo, 10./20. léta 20. stol., porcelán, tělo konvice a víko celoplošně vertikálně zhraněné s černým a zlaceným lineárním dekorem, výška 11 cm, restaurováno
277
aukce 30
vyvolávací cena
3 500 Kč
€ 140