Aukce 30
> Položka 309
Malá pojízdná etažérka
Střední Evropa, počátek 20. stol., tmavě mořené a lakované dřevo, mosaz, rozměry 89 × 30 × 44 cm, restaurováno, jeden mosazný plátek chybí
309
aukce 30
vyvolávací cena
2 500 Kč
€ 100
Geb. Thonet
Křeslo
310
12 000 Kč / 479 €
vyvolávací cena:
Geb. Thonet
Křeslo
311
12 000 Kč / 479 €
vyvolávací cena:
Rosenthal, A. Caasmann
Čajová souprava - 9 ks
312
5 500 Kč / 220 €
vyvolávací cena:
Flakon
313
1 000 Kč / 40 €
vyvolávací cena:
1 200 Kč
dosažená cena:
Geb. Thonet
Příruční stolek
314
3 500 Kč / 140 €
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena:
Sluneční hodiny s kompasem v etui
315
1 500 Kč / 60 €
vyvolávací cena:
1 500 Kč
dosažená cena: