Kienzle
Nástěnné hodiny
zn. Kienzle, Německo, 20. - 30. léta 20. stol., chromovaný obecný kov (drobně poškozeno), sklo, čtvercové závěsné hodiny, arabské číslice, rozměr 25 × 25 cm, nový klíč, funkční, lakování zadního plechového krytu poškozeno
334
aukce 30
vyvolávací cena
3 000 Kč
€ 120
dosažená cena
3 000 Kč