Aukce 30
> Položka 21
Janeček Ota (1919-1996)
Hlava, 1943
akvarel, papír, rám, sklo, 22x18,5 cm, sign.: LD" Janeček 43"
Číslo soupisu děl Oty Janečka: 7466
21
aukce 30
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 319
dosažená cena
35 000 Kč
Palcr Zdeněk (1927-1996)
Akt, 1958
22
25 000 Kč / 998 €
vyvolávací cena:
32 000 Kč
dosažená cena:
Chlupáč Miloslav (1920-2008)
Akt, 1992
23
8 000 Kč / 319 €
vyvolávací cena:
Ochrymčuk Leonid (1929-2005)
U pole, 1977
24
9 000 Kč / 359 €
vyvolávací cena:
Matal Bohumír (1922-1988)
Mlýn, 1973
25
90 000 Kč / 3 594 €
vyvolávací cena:
Matal Bohumír (1922-1988)
Cyklista, 1946
26
50 000 Kč / 1 996 €
vyvolávací cena:
60 000 Kč
dosažená cena:
Hliněnský Robert (1908-1979)
Jevištní prostor, 1962
27
35 000 Kč / 1 397 €
vyvolávací cena: