Aukce 30
> Položka 37
Balcar Jiří (1929-1968)
Dekret (STUVWXY)
akvarel, tuš, papír, pasparta, rám, sklo, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD Balcar
aukce 30
vyvolávací cena
18 000 Kč
€ 719
Balcar Jiří (1929-1968)
Verifikace
38
14 000 Kč / 559 €
vyvolávací cena:
Axman Miloš (1926-1990)
Dívka
39
2 500 Kč / 100 €
vyvolávací cena:
Tichý Miroslav (1926-2011)
Léto
40
17 000 Kč / 679 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
Tichý Miroslav (1926-2011)
V bazénu
41
19 000 Kč / 759 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:
Crha Zdeněk (1931-1992)
New York, 1969
42
50 000 Kč / 1 996 €
vyvolávací cena:
Feikl Stanislav (1883-1933)
Dvorek ve městě
43
6 000 Kč / 240 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena: