Aukce 30
> Položka 44
Janeček Ota (1919-1996)
Zátiší s pohárem a jahodami, 1944
akvarel, papír, rám, sklo, 24,2x16,5 cm, sign.: DU "O.Janeček 16.9.44"
Číslo soupisu děl Oty Janečka: 7466
aukce 30
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 1 597
dosažená cena
38 000 Kč
Střížek Antonín (*1959)
Žárovka, 2006
3 000 Kč / 120 €
vyvolávací cena:
Janoušek Vladimír (1922-1986)
Oblak v kalhotách
46
1 500 Kč / 60 €
vyvolávací cena:
Koblasa Jan (*1932)
Kompozice I., 1969
47
3 500 Kč / 140 €
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena:
Stratil Václav (*1950)
Bez názvu, 1989
48
2 500 Kč / 100 €
vyvolávací cena:
2 500 Kč
dosažená cena:
Nikl Petr (*1960)
Bez názvu, 1992
3 500 Kč / 140 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Nikl Petr (*1960)
Obelisk, 1990
50
3 000 Kč / 120 €
vyvolávací cena:
5 300 Kč
dosažená cena: